Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-10-04 20:36:21

Marcin Sajniak

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-04
Posty: 7
Punktów :   

Prezentacja - Współczesny terroryzm

Tutaj chyba będzie dużo proście kontaktować się niż przez maila...

Offline

 

#2 2011-10-05 16:55:45

kamila_gregorek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Prezentacja - Współczesny terroryzm

mi sie podoba taka forma kontaktu  ;p

W takim razie jako pierwsza mam prośbę czy jest osoba która posiada pełne wymagania typu co sie musi znalezc w tej naszej pracy itp

Offline

 

#3 2011-10-05 18:06:58

justyna_ciechomska

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Prezentacja - Współczesny terroryzm

mi też się podoba taka forma kontaktu, ale oby wszyscy się tutaj z naszej grupy znaleźli !

Offline

 

#4 2011-10-05 19:29:30

Marcin Sajniak

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Prezentacja - Współczesny terroryzm

kamila_gregorek napisał:

mi sie podoba taka forma kontaktu  ;p

W takim razie jako pierwsza mam prośbę czy jest osoba która posiada pełne wymagania typu co sie musi znalezc w tej naszej pracy itp

Mapa regionu –  organizacje terrorystyczne aktywne dzisiaj;  za pomocą jakich środków walczą; perspektywy; najważniejsze i najbardziej spektakularne ataki terrorystyczne; obszar działania (jakie obiekty atakują, jak atakują); zaprezentowanie strategii działania (powtarzające się motywy); cele organizacji; system w jakim organizacja działa (pionowa, spłaszczona); system  rekrutacji, edukacji, szkolenia nowych członków (wiek, płeć) 

Offline

 

#5 2011-10-10 16:57:13

kuri166

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Prezentacja - Współczesny terroryzm

hej, jestem i ja bardzo odpowiada, tylko sorka, że tak późno... Paweł Kochanowicz

Offline

 

#6 2011-10-13 20:48:25

justyna_ciechomska

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Prezentacja - Współczesny terroryzm

Cześć Wszystkim!
Zapewne będziecie rozmawiać na temat tej prezentacji w ten weekend na uczelni. Niestety nie będzie mnie na tym zjeździe, ponieważ jestem chora. Mimo wszystko nie wypisuję się oczywiście z grupy. Aha! Jeśli jesteście za to w momencie, kiedy zbierzemy wszystkie informacje mogę zrobić prezentację multimedialną. Czy ktoś może już to jakoś rozdzielił kto czym się zajmuje?
Pozdrawiam
Justyna

Offline

 

#7 2011-10-17 20:07:47

Marcin Sajniak

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Prezentacja - Współczesny terroryzm

Cześć wszystkim

Warto chyba napisać to co ustaliliśmy, tym bardziej, że nie każdy przy tym był. Nasza grupa liczy 8 osób. Podzieliliśmy się na dwójki, każda para przygotuje inne państwo/region:
1)    Kamila i Paweł – wstęp. Prawo dotyczące terroryzmu, akty normatywne i tak dalej…  w Niemczech, Francji, Belgii, Holandii i Luksemburgu (reszta przygotowując prezentacje omija prawo, ustaw etc.)
2)    Marta i Ada – nie pamiętam, które państwo wybrałyście (Niemcy czy Francja?) -  organizacje terrorystyczne aktywne dzisiaj;  za pomocą jakich środków walczą; perspektywy; najważniejsze i najbardziej spektakularne ataki terrorystyczne; obszar działania (jakie obiekty atakują, jak atakują); zaprezentowanie strategii działania (powtarzające się motywy); cele organizacji; system w jakim organizacja działa (pionowa, spłaszczona); system  rekrutacji, edukacji, szkolenia nowych członków (wiek, płeć), nanieść na mapę wszystkie najważniejsze ośrodki i to co każdy uzna za ważne
3)    Justyna i Lucjan – (Niemcy lub Francja w zależności od tego co zaklepały sobie Marta i Ada) – informacje o organizacjach, tak jak wyżej
4)    Marcin i Dawid – Belgia, Holandia i Luksemburg  - j.w.


Kto czym się zajmuje, oczywiście do dogadania w każdej parze Jednak według tego co zrozumiałem każdy musi prezentować.
Na koniec stworzymy mapę na której zostaną naniesione graficzne dane z każdego państwa.
Jeśli o czymś zapomniałem to piszcie

Offline

 

#8 2011-10-18 17:05:07

marta_bb

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Prezentacja - Współczesny terroryzm

Marta i Ada- Francja

Podpowiedzi:
1.     – lewackie ugrupowania/czy ruchy faszystowskie – to raczej Kamila i Paweł
2.     – Niemcy- Hamburg, problem turecki, problem palestyński, delegalizacja organów wspierających Hamas i Hezbollah, Francja- problem imigrantów,
3.    Finansowanie ugrupowań terrorystycznych/ incydenty terrorystyczne/ możliwość rozwoju

Nie czytamy prezentacji!

Offline

 

#9 2011-10-20 11:38:49

kamila_gregorek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 2
Punktów :   

Re: Prezentacja - Współczesny terroryzm

jeszcze kilka zagadnień od Pawła bo biedny nie ma internetu

musimy zwrócić uwagę na czas wypowiedzi oraz na kolejność bo wydaje mi się, że powinniśmy jakoś chronologicznie ustalić ktore panstwo omawiamy jako pierwsze, drugie itp. wszystko w zależności od atakow itp

no i każdy chyba powinien wiedzieć coś więcej niz tylko informacje ktore prezentuje ze wzgledu na zadawane pytania od chwalebnej Ziębowej.

to chyba tyle

Offline

 

#10 2011-10-26 14:20:45

kuri166

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Prezentacja - Współczesny terroryzm

no fakt, internetu przez miesiąc nie miałem

Offline

 

#11 2011-11-01 18:48:10

marta_bb

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Prezentacja - Współczesny terroryzm

Kto przygotuje mapę- duża rozdzielczość każdego regiony... ?? hmmm
Pytam bo chciałabym powoli coś pozaznaczać na swoim terenie.

Offline

 

#12 2011-11-01 19:59:21

Marcin Sajniak

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Prezentacja - Współczesny terroryzm

Ja mogę to zrobić Niech każdy pozaznacza na mapie swojego państwa to co jest ważne i prześle mi na maila (marcinsajniak@wp.pl). Po prostu znajdźcie jakąś mapę w Google i nanieście kropki, kreski, strzałki, najważniejsze zamachy itp. Ja to wszystko naniosę na wspólną mapę 

Offline

 

#13 2011-11-03 20:17:15

marta_bb

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Prezentacja - Współczesny terroryzm

Hey wszystkim,

Mam pytanie, analizując zamachy i incydenty we Francji to jest ich mało w porównaniu z Korsyką, gdzie na wyspie było ich już ponad 280- ? czy mamy z Adą skupić się wyłącznie na samej Francji ? czy na jej wyspie też ?
Jak myślicie ?

M.

Offline

 

#14 2011-11-07 00:16:57

Marcin Sajniak

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-04
Posty: 7
Punktów :   

Re: Prezentacja - Współczesny terroryzm

Jeśli omawiacie Front Narodowego Wyzwolenia Korsyki to moim zdaniem też

Offline

 

#15 2011-11-15 19:04:07

justyna_ciechomska

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Prezentacja - Współczesny terroryzm

Ile czasu ma nasza grupa na prezentację? Jak długo musi mówić jedna osoba?
pozdrawiam, J.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.se-forum.pun.pl www.mc-rpg.pun.pl www.darkghosts.pun.pl www.lenartsys.pun.pl www.ssclansite.pun.pl